SMCJ130A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ130A-HR
JLCPCB Part #
C1977777
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 130V 144V 1uA 209V 7.2A TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS