SMCJ12CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ12CA-HRA
JLCPCB Part #
C1977345
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW@10/1000us 12V 13.3V 19.9V 1uA 75.4A Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS