SMCJ120CA-HRAT7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ120CA-HRAT7
JLCPCB Part #
C1666201
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 120V 147V 1uA 209V 7.2A@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS