SMCJ120A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ120A-HRA
JLCPCB Part #
C1977470
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 120V 133V 193V 1uA 7.8A TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS