SMCJ11A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ11A-HR
JLCPCB Part #
C1977686
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW@10/1000us 11V 12.2V 18.2V 1uA 82.5A TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS