SMCJ110CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ110CA-HRA
JLCPCB Part #
C3715580
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 110V 122V 177V 1uA 8.5A Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS