SMCJ10CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ10CA-HRA
JLCPCB Part #
C1977249
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 10V 11.1V 17V 5uA 88.3A Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS