SMCG90A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCG90A-HRA
JLCPCB Part #
C1977052
Description
1.5kW@10/1000us 10.3A 100V 146V 1uA 90V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS