SMCG85A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCG85A-HRA
JLCPCB Part #
C1977155
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 11A 137V 1uA 85V 94.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS