SMCG70CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCG70CA-HR
JLCPCB Part #
C1982856
Description
1.5kW@10/1000us 113V 133A 70V 77.8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS