SMCG70A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCG70A-HRA
JLCPCB Part #
C1977293
Description
1.5kW@10/1000us 100uA 113V 133A 70V 77.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS