SMCG6.5CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCG6.5CA-HR
JLCPCB Part #
C1977034
Description
1.5kW@10/1000us 11.2V 134A 500uA 6.5V 7.22V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS