SMCG64A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCG64A-HR
JLCPCB Part #
C1980552
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 103V 14.6A 1uA 64V 71.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS