SMCG51A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCG51A-HR
JLCPCB Part #
C3712563
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 18.2A 1uA 51V 56.7V 82.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS