SMCG45A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCG45A-HR
JLCPCB Part #
C3710338
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 20.6A 45V 50V 72.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS