SMCG43CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCG43CA-HRA
JLCPCB Part #
C3703271
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1uA 21.7A 43V 47.8V 69.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS