SMCG40CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCG40CA-HRA
JLCPCB Part #
C3700553
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1uA 23.3A 40V 44.4V 64.5V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS