SMCG33CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCG33CA-HR
JLCPCB Part #
C1980424
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 28.2A 33V 36.7V 53.3V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS