SMCG28CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCG28CA-HR
JLCPCB Part #
C3706352
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1uA 28V 31.1V 33.1A 45.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS