SMCG22A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCG22A-HR
JLCPCB Part #
C1982299
Description
1.5kW@10/1000us 1uA 22V 24.4V 35.5V 42.3A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS