SMCG18A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCG18A-HRA
JLCPCB Part #
C3705678
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 18V 1uA 20V 29.2V 51.4A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS