SMCG18A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCG18A-HR
JLCPCB Part #
C1982308
Description
1.5kW@10/1000us 18V 1uA 20V 29.2V 51.4A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS