SMCG11A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCG11A-HR
JLCPCB Part #
C1982146
Description
1.5kW@10/1000us 11V 12.2V 18.2V 1uA 82.5A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS