SMCG110CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCG110CA-HR
JLCPCB Part #
C3713606
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 110V 122V 177V 1uA 8.5A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS