SMCG110A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCG110A-HRA
JLCPCB Part #
C1977152
Description
1 1.5kW@10/1000us 110V 122V 177V 1uA 8.5A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS