SMBJ7.5CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMBJ7.5CA-HR
JLCPCB Part #
C1977450
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 100uA 12.9V 46.6A 600W@10/1000us 7.5V 8.33V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS