SMBJ75A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMBJ75A-HR
JLCPCB Part #
C1977427
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 121V 1uA 5A 600W@10/1000us 75V 83.3V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS