SMBJ70A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMBJ70A-HR
JLCPCB Part #
C1977432
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
113V 1uA 5.3A 600W@10/1000us 70V 77.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS