SMBJ60A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMBJ60A-HRA
JLCPCB Part #
C3708254
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 1uA 6.2A 600W 60V 66.7V 96.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS