SMBJ51CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMBJ51CA-HRA
JLCPCB Part #
C1977445
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
1uA 51V 56.7V 600W@10/1000us 7.3A 82.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS