SMBJ43A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMBJ43A-HRA
JLCPCB Part #
C3700116
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 1uA 43V 47.8V 600W 69.4V 8.7A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS