SMBJ33A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMBJ33A-HRA
JLCPCB Part #
C1977469
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 11.3A 1uA 33V 36.7V 53.3V 600W@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS