SMBJ30CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMBJ30CA-HR
JLCPCB Part #
C1977272
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 12.4A 1uA 30V 33.3V 48.4V 600W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS