SMBJ28A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMBJ28A-HRA
JLCPCB Part #
C1977495
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
13.3A 1uA 28V 31.1V 45.4V 600W@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS