SMBJ24CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMBJ24CA
JLCPCB Part #
C83268
Package
DO-214AA
Description
-65℃~+150℃ 15.5A 1uA 24V 26.7V 38.9V 600W Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS