SMBJ18A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMBJ18A-HR
JLCPCB Part #
C1977340
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 1 18V 1uA 20.6A 20V 29.2V 600W@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS