SMBJ17CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMBJ17CA
JLCPCB Part #
C3720411
Package
DO-214AA
Description
-65℃~+150℃ 17V 18.9V 1uA 21.8A 27.6V 600W Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS