SMBJ14CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMBJ14CA
JLCPCB Part #
C151253
Package
DO-214AA
Description
-65℃~+150℃ 14V 17.2V 1uA 23.2V 25.9A@10/1000us 600W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS