SMBJ13A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMBJ13A-HR
JLCPCB Part #
C1666004
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 13V 15.9V 1uA 21.5V 28A@10/1000us 600W@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS