SMBJ130CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMBJ130CA-HR
JLCPCB Part #
C1977916
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 130V 144V 1uA 2.9A 209V 600W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS