SMBJ130CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMBJ130CA
JLCPCB Part #
C224007
Package
DO-214AA
Description
-65℃~+150℃ 130V 159V 1uA 2.9A@10/1000us 209V 600W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS