SMBJ12A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMBJ12A-HRA
JLCPCB Part #
C1977456
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
12V 13.3V 19.9V 1uA 30.2A 600W@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS