SMBJ120CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMBJ120CA-HRA
JLCPCB Part #
C1977439
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 120V 133V 193V 1uA 3.1A 600W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS