SMBJ11CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMBJ11CA
JLCPCB Part #
C374026
Package
DO-214AA
Description
-55℃~+150℃ 11V 12.2V 18.2V 1uA 33A 600W Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS