SMBJ10CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMBJ10CA-HR
JLCPCB Part #
C3701149
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 10V 11.1V 17V 35.3A 5uA 600W Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS