SMAJ350CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMAJ350CA
JLCPCB Part #
C374025
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-65℃~+150℃ 350V 391V 400W 567V 700mA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS