SMAJ300CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMAJ300CA
JLCPCB Part #
C148229
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 1uA 300V 371V 400W@10/1000us 486V 800mA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS