SMAJ130A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMAJ130A
JLCPCB Part #
C223982
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-65℃~+150℃ 1.9A 130V 159V 1uA 209V 400W@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS