SMAJ100CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMAJ100CA
JLCPCB Part #
C3720611
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-65℃~+150℃ 100V 111V 162V 1uA 2.5A 400W Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS