SMA6J51CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMA6J51CA
JLCPCB Part #
C1977566
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-65℃~+150℃ 1uA 51V 56.7V 600W@10/1000us 7.4A 82.4V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS